Ondersteuning/Sponsors

Firma’s die het project ‘Energiehuis’ ondersteunen.

Hooremans Houtskeletbouw nv

Kolisstraat 3
3670 Meeuwen-Gruitrode
Vertegenwoordigd door Sven Hooremans

Stad Bree

Vertegenwoordigd door Burgemeester Liesbeth Van Der Auwera liesbeth.vanderauwera@bree.be

Firma Vasco 

Kruithoefstraat 50
3650 Dilsen
Vertegenwoordigd door Rik Heymans
rik.heymans@vasco.eu

Firma Climatrix

Industrieterrein Teutelberg
Boslaan 63/1
3650 Dilsen
Vertegenwoordigd door Kim Vaesen en Geert Cardinaels
geert.cardinaels@climatrix.be
kim.vaesen@climatrix.be

Qonnex 2- wire

Hollestraat 12
9310 Aalst
Vertegenwoordigd door Dirk Jaspaert
dj@2-wire.be

Mathieu Gijbels

Industrieweg-Noord 1161
3660 Opglabbeek
Vertegenwoordigd door Herman Verwimp
herman.verwimp@gijbels.be

Bouwmaterialen Creyns

Industrieweg-Noord 1123
3660 Opglabbeek
Vertegenwoordigd door Jo Creyns
info@creyns.be

Sanelco nv

Weg naar Zwartberg 216
3660 Opglabbeek
Vertegenwoordigd door Leo Janssen en Geert Grondelaers
geert.grondelaers@sanelco.be

Awouters ramen

Weg naar Opoeteren 228
3660 Opglabbeek
Vertegenwoordigd door Hilde Awouters
hilde@awoutersramen.be

Clijsters Lo Architectenburo

Hansweg 3
3960 Bree
Vertegenwoordigd door Lo Clijsters
lo.clijsters@skynet.be

Jansen bouwprofessional

Peerderbaan 45
3670 Meeuwen
Vertegenwoordigd door Stefan Braekers
stefan.braekers@jansen-bouwprofessional.be

RTC Limburg

Thor Park 8300
3600 Genk
Vertegenwoordigd door Liesbeth Schraepen
liesbeth@rtclimburg.be

Ministerie van Onderwijs Vlaanderen
EBB Bordenbouw

Kompellaan 9
3600 Genk

Print Friendly, PDF & Email